Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   separator

separator  masz pytanie
zadzwoń
  +48 22 814 60 80

 

Jak wydrukować dobrą wizytówkę?

Internet w dzisiejszych czasach coraz bardziej zyskuje na popularności. Zakupy, wyszukiwanie informacji czy wizyty lekarskie online… To wszystko możemy zrobić za pomocą komputera czy smartfona. Są jednak pewne elementy codziennego życia, w których tradycyjne metody kontaktu czy zakupów nadal są szalenie ważne.

Przykładem są karty wizytowe, zwane również biletami wizytowymi czy popularnymi wizytówkami. Kiedyś stosowane były przede wszystkim w odwiedzinach jako element reprezentacyjny, a także do przekazywania liścików na różne okazje. Z biegiem lat zastosowanie wizytówek ewoluowało. Dziś stosuje się je przede wszystkim w celach biznesowych. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by zostały na niej zawarte najważniejsze informacje. Oprócz tego ważna jest estetyka, czyli dobór odpowiednich czcionek oraz zastosowanie odpowiednich parametrów i papieru podczas druku wizytówek.

 

Jakie informacje powinna zawierać wizytówka?

Mając na uwadze, że wizytówka w obecnych czasach ma przede wszystkim zastosowanie biznesowe, należy zadbać o estetykę, ale także o jakość i użyteczność informacji, które zostaną na niej zawarte. Są to przede wszystkim imię i nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail, a w razie potrzeby również adres siedziby czy strony internetowej. Dzięki temu potencjalny odbiorca naszej usługi będzie miał łatwy dostęp do szybkiego kontaktu dowolnym kanałem w dowolnym momencie.

 

Projekt i wydruk

Wizytówka powinna być prosta i elegancka (chyba że charakter naszej działalności sugeruje inaczej). Poza tym powinna się wyróżniać tak, aby potencjalny klient zwrócił na nią uwagę. Właśnie dlatego warto postawić na oryginalność i indywidualność. Aby wizytówka wywarła pozytywne wrażenie, jakość jej wydruku powinna być wysoka. Materiały dla naszych Klientów drukujemy na dobrej jakości papierze, dzięki czemu wizytówka, którą otrzyma Państwa potencjalny klient, zrobi na nim wrażenie, a także nie ulegnie zniszczeniu.

Wizytówka to bardzo ważny element spotkań biznesowych. Jej profesjonalny projekt i wydruk będą jednym z czynników, które wywrą dobre wrażenie u osoby, dla której ją Państwo wręczycie.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.