Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   separator

separator  masz pytanie
zadzwoń
  +48 22 814 60 80

 

Polityka prywatności

Obowiązek informacyjny na podstawie artykułu 3 Rozporządzenia o Danych Osobowych

 1. Administratorem danych osobowych klientów korzystających ze strony internetowej www.drukarnia-interdruk.pl, jest Firma PWP INTERDRUK Paula Skwiot z siedzibą:
  Annopol 4, 03-236 Warszawa (zwanej dalej Firmą), dane kontaktowe: tel. 22 816 60 80, tel.: 662 262 200, adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. W firmie nie zdarzają się przypadki przetwarzania danych osobowych wymagających powołania Inspektora ochrony Danych Osobowych.
 3. Firma przetwarza dane osobowe klientów w celach:
  1. Podjęcia na żądanie klienta działań zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży towarów lub usług oferowanych przez firmę podstawa prawna: art. 6  1 lit, B) rozporządzenia
  2. Marketingu i promocji produktów i usług oferowanych przez firmę ( podstawa prawna: art. 1 lit a)rozporządzenia)
 4. W związku z przetwarzaniem danych w Celach wskazanych w pkt. 3, Pana/Pani DANE OSOBOWE NIE SĄ PRZEKAZYWANE ŻADNYM INNYM PODMIOTOM.
 5. Dane Osobowe klientów będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt. 3 tj:
  1. W zakresie realizacji zawartej przez klientów umowy z Firmą przez okres wymagany przez przepisy prawa lub zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.
  2. W zakresie marketingu i promocji produktów oferowanych przez firmę, przez okres do czasu wycofania przez klienta zgody na takie przetwarzanie.
 6. W związku z przetwarzaniem przez firmę danych osobowych przysługuje klientowi:
  1. Prawo dostępu do treści danych na podstawie art. 15 rozporządzenia,
  2. Prawo do sprostowania danych, na podstawie art. 16 rozporządzenia,
  3. Prawo do usunięcia danych na podstawie art. 17 rozporządzenia,
  4. Prawo do ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 28 rozporządzenia,
  5. Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie art. 21 rozporządzenia
  6. Prawo do przetwarzania danych na podstawie art. 20 rozporządzenia
 7. Administrator nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji  względem Pana/Pani na podstawie profilowania, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO
 8. W przypadkach w który przetwarzanie danych kineta odbywa się na podstawie art., 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia tj. zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. W przypadkach uznania, iż przetwarzanie przez Firmę danych osobowych klienta naruszają przepisy rozporządzenia, przysługuje klientowi do wniesienia skargi do organu nadzorującego (tj. Do dnia 24.05.2018 do  generalnego  inspektora Ochrany Danych Osobowych, a po tej dacie do organu będącego jego następcą.,
 10. Klient podając dane osobowe udostępnia je dobrowolnie ze świadomością, że przysługuje mu prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego.
  Podstawą przetwarzania danych jest zgoda klienta. Klient ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu , przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi  danych w stosunku do niego.
 11. Pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych należy kierować do administratora Ochrony Danych pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.