Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   separator

separator  masz pytanie
zadzwoń
  +48 22 814 60 80

 

Aktualności

Nietypowe usługi poligraficzne. Charakterystyka

nietypowe usługi poligraficzne

Usługi poligraficzne przeważnie kojarzą nam się z drukowaniem. Nie ma się co okłamywać - to bardzo dobre skojarzenie, ponieważ jest to główne zadanie poligrafii. Jednak myśląc o druku, często w głowie ukazuje nam się drukowanie na papierze, czyli coś, co każdy z nas może sobie wykonać w domu przy użyciu zwykłej drukarki. Oczywiście rozumiemy, że profesjonalne drukowanie to coś więcej i to zarówno pod kątem jakości, wielkości, jak i ilości. Tymczasem poligrafia to nie tylko drukowanie w rozumieniu, o jakim wspomnieliśmy. To także mnóstwo innego rodzaju usług, często dość nietypowych i często niełatwych w realizacji. O jakie usługi może chodzić? Właśnie tym tematem postanowiliśmy się dzisiaj zająć, czyli scharakteryzować nietypowe usługi poligraficzne.

Otrzymaliśmy wyróżnienie „Orły Poligrafii”

poligrafia

Drukarnia Interdruk z radością informuje Państwa o sukcesie, jakim jest otrzymanie statusu laureata w ogólnopolskim konkursie „Orły Poligrafii”. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, wiedząc, że stanowi ono wyraz satysfakcji naszych Klientów z poziomu oferowanych przez nas usług, a tym samym – uhonorowanie pracy i zaangażowania, jakie od samego początku wkładamy w rozwój firmy.

Jak wydrukować dobrą wizytówkę?

wizytówka firmowa

Internet w dzisiejszych czasach coraz bardziej zyskuje na popularności. Zakupy, wyszukiwanie informacji czy wizyty lekarskie online… To wszystko możemy zrobić za pomocą komputera czy smartfona. Są jednak pewne elementy codziennego życia, w których tradycyjne metody kontaktu czy zakupów nadal są szalenie ważne.

Druk ekonomiczny, czyli jaki?

Przedsiębiorcy, którzy często zlecają przygotowanie profesjonalnych wydruków, wiedzą, że współpraca z zaufaną drukarnią jest na wagę złota. Dobre drukarnie dbają nie tylko o to, by wydruki wyglądały estetycznie i dojechały do klienta w idealnym stanie – podpowiadają mu też, jak zmienić zamówienie, by ograniczyć koszty, a nie stracić na jakości. Jak to możliwe?

Co wpływa na jakość wydruku?

jakość wydruku

Osobom spoza branży może się wydawać, że na jakość wydruków wpływa tylko poziom zaawansowania maszyn, jakich używa dana drukarnia. Jest to częściowo prawdą – nowocześnie wyposażone drukarnie oferują inną jakość usług niż te, które pracują na starych sprzętach. Jednak aby wydruki wyglądały naprawdę spektakularnie, trzeba pamiętać jeszcze o kilku rzeczach.

Różnice między drukiem offsetowym a cyfrowym

drukowanie

Druk cyfrowy oraz druk offsetowy są na co dzień wykorzystywane w poligrafii, jednak laicy bardzo rzadko zdają sobie sprawę z tego, na czym dokładnie polegają różnice pomiędzy nimi. Co one obejmują i kiedy drukarnie posługują się każdą z metod?

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.