Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   separator

separator  masz pytanie
zadzwoń
  +48 22 814 60 80

 

Aktualności

Jak wygląda drukowanie naklejek?

druk naklejek

Wyróżnia się dwie główne metody drukowania naklejek, tj. metodę termiczną i termotransferową.  Wybór właściwego rozwiązania, zależy przede wszystkim od jakości produktu, który chcemy uzyskać. Podpowiadamy, jak dokładnie wyglądają techniki drukowania naklejek oraz omawiamy zastosowanie etykiet we współczesnym przemyśle. Zapraszamy do lektury!

Druk ulotek - co musisz wziąć pod uwagę?

druk ulotek

Ulotki - narzędzie reklamy, informacji, propagandy. Rozdawane za darmo na ulicach, w supermarketach, ułożone w punktach informacyjnych lub na stoiskach handlowych. Odkąd tylko wynaleziono druk, ulotka wykorzystywana była jako jedno z najbardziej powszechnych sposobów na przekazywanie określonych informacji (również reklamowych) szerokiemu gronu odbiorców. I co ciekawe, od początków swojego istnienia po dziś dzień ich funkcje są praktycznie takie same. Zmienia się jednak forma, technika oraz jakość ulotek, które obecnie są tworzone zupełnie innymi metodami niż kiedyś.

Czym jest druk offsetowy i kiedy warto go wybrać?

Druk offsetowy

Druk offsetowy uważany jest za jedną z najtańszych, a jednocześnie najbardziej wydajnych technik. Metoda ta najczęściej wykorzystywana jest w przypadku konieczności stworzenia przynajmniej kilkuset kopii jednego wzoru. Wtedy właśnie offset okazuje się najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Jak wygląda druk książek?

Druk książek to jeden z najważniejszych etapów procesu wydawniczego. Wbrew pozorom, jego prawidłowy przebieg uwarunkowany jest ścisłą współpracą z autorem. Trzeba nie tylko odpowiednio przygotować książkę pod względem technicznym, ale również podjąć decyzje, mające bezpośredni wpływ na finalny efekt estetyczny. Należy się zastanowić nad rodzajem papieru i oprawy, formatem czy sposobami uszlachetnienia okładki. Sprawdźmy, co jeszcze warto wiedzieć o procesie drukowania książek.

Jakie są zalety druku offsetowego?

Druk offsetowy jest jedną z najpopularniejszych odmian druku przemysłowego nie bez przyczyny. Posiada wiele uniwersalnych zalet i daje szerokie możliwości zastosowania. Dedykowany jest dla druku wielkonakładowego i doskonale sprawdza się w przypadku druku plakatów, ulotek, broszur, czasopism czy katalogów. To optymalne rozwiązane, pozwalające na minimalizację niepożądanych kosztów. Sprawdźmy, jakie korzyści niesie za sobą skorzystanie z usług drukarni offsetowej.

Czym jest druk offsetowy?

Druk offsetowy jest jedną z podstawowych technik druku. To przemysłowa odmiana druku płaskiego. Bazuje się w nim na płaskiej formie drukowej, w której miejsca drukujące i niedrukujące znajdują się na tym samym poziomie. Offset należy do metod pośrednich, ponieważ obraz przenoszony jest na podłoże przez element pośredniczący. Technika ta jest jedną z najczęściej wykorzystywanych technik druku. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.