Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   separator

separator  masz pytanie
zadzwoń
  +48 22 814 60 80

 

Interdruk Warszawa - o firmie

Nasza firma powstała wiele lat temu i niezmiennie kultywuje drukarskie tradycje. Siedziba firmy mieści się w Warszawie na Niedużej 7. Tutaj pracujemy i zapraszamy naszych klientów.

Tak jak większość pasji, również drukarstwo rodzi się z chęci dążenia do perfekcji, do tworzenia rzeczy ponadczasowych. Tak było w naszym przypadku. Chcieliśmy tworzyć produkty namacalne, które żyją długo, a swoją formą mogą cieszyć użytkowników. Staramy się wykonywać druki jak najwyższej jakością, dbać o każdy szczegół, tak by efekt był jak najlepszy. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego, nawet najmniejszego zlecenia. Naszą ideą jest pełen profesjonalizm. Nie pozwalamy sobie na kompromisy. Wiemy, że w tak specyficznym rzemiośle, jak drukarstwo, wszelkie odstępstwa od standardów są widoczne i nie do ukrycia.

Oczywiście najważniejsze są umiejętności drukarza. Te zdobywa się przez długie lata praktyki. Stworzenie kompetentnego zespołu też jest dużym wyzwaniem. W naszym przypadku jesteśmy grupą ludzi dzielącą tę samą pasję i podobne wartości. Drugim ważnym elementem jest dostęp do nowoczesnych maszyn i urządzeń drukarskich. Pracujemy na maszynach gwarantujących wysoką jakoś usług poligraficznych oraz szybkie realizowanie zamówień.

poligrafia

Indywidualne podejście i profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej oraz nowoczesny sprzęt pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wysokiej jakości drukowi oraz terminowości na przestrzeni lat nawiązaliśmy stałą współprace z firmami takimi jak:

  • Wydawnictwo C.H Beck
  • Grupa Wydawnicza Foksal
  • Wydawnictwo Czerwone i Czarne
  • Agencja BTL - 4 Mat.

Współpraca z tak dużymi i dbającymi o jakość swoich produktów firmami jest najlepszą rekomendacją dla naszej drukarni. Wybierając Interdruk możecie być Państwo pewni, że zlecone nam prace wykonamy szybko i rzetelnie.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.