Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   separator

separator  masz pytanie
zadzwoń
  +48 22 814 60 80

 

Otrzymaliśmy wyróżnienie „Orły Poligrafii”

Drukarnia Interdruk z radością informuje Państwa o sukcesie, jakim jest otrzymanie statusu laureata w ogólnopolskim konkursie „Orły Poligrafii”. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, wiedząc, że stanowi ono wyraz satysfakcji naszych Klientów z poziomu oferowanych przez nas usług, a tym samym – uhonorowanie pracy i zaangażowania, jakie od samego początku wkładamy w rozwój firmy.

Interdruk laureatem konkursu „Orły Poligrafii”

„Orły” to ogólnopolski plebiscyt, który ma na celu wyłonienie najlepszych przedsiębiorstw działających na polskim rynku. Ranking liderów poszczególnych branż sporządzany jest tu w oparciu o oceny, jakie Klienci umieszczają na najpopularniejszych stronach z opiniami w Internecie. Wykorzystując nowoczesne technologie stosowane m.in. przez takie tuzy jak Google czy Facebook, specjaliści przeliczają zgromadzone oceny na 10-stopniową skalę i sumują je, otrzymując ostateczny wynik. W celu wyeliminowania ewentualnego oszustwa stosowany jest przy tym algorytm wiarygodności poszczególnych ocen. W wyniku tych obliczeń drukarnia Interdruk otrzymała aż 8,8 punktów w skali od 1 do 10.

Co to dla nas oznacza? Otrzymanie tego wyróżnienia jest przede wszystkim zasługą naszych Klientów, czyli właśnie Państwa – każda opinia, którą opublikowaliście na nasz temat na najpopularniejszych stronach z opiniami w Internecie, miała w tym swój udział. Status laureata „Orłów Poligrafii” jest więc dla nas tym ważniejszy i bardziej poruszający, że poniekąd otrzymaliśmy go z Waszych rąk.

Jesteśmy dumni z tego, że jako firma usługowa zyskaliśmy Państwa przychylność i szacunek, i że skłonni byli Państwo zarekomendować nas innym użytkownikom Internetu.

To właśnie pozytywny odzew ze strony Klientów daje nam motywację do rozwoju i nieustannego dążenia do najwyższej jakości oferowanych usług poligraficznych.

Drukarstwo i introligatorstwo to coś więcej niż tylko źródło naszego zarobku. To także pasja, w której od wielu lat realizujemy się z nie mniejszym zaangażowaniem, niż miało to miejsce u początków naszej działalności. Państwa uznanie jest dowodem, że nasze wysiłki nie poszły na marne.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.